Ağrı Dernekler Konferadasyonundan Örnek Davranış

Türkiye Ağrılılar Konfederasyonu Başkan vekili ve Dilovalı işadamı Enver Yıldırım, Ağrı dernekleri konfederasyonu Genel başkan talimatıyla harekete geçen  yönetim kurul üyeleriyle belirlenen İstanbul’da ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelere, Ramazan ayı münasebetiyle yardım kolileri dağıttı.
Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere el uzatan Ağrı Konfederasyonu Genel Başkanı Mustafa Acar yaklaşık 800 ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldürdü. 
Konfederasyonu Genel Başkanı Mustafa Acar yapmış olduğu açıklamada; “Birlik ve beraberliğin en çok hissedildiği mübarek Ramazan ayında daha mutlu iftar sofralarının kurulması için koronavirus nedeniyle yardıma muhtaç kalan bir çok aileler için yardım kampanyası çalışması başlattık. Yönetim kurul üyelerimizin belirlediği ailelerimize bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği erzak paketleri hazırladık. İstanbul ilçelerini kapsamında olarak yürütülen çalışmada tüm personellerimiz hızla paketleri dağıtmaya devam ediyorlar. Gerçekleştirdiğimiz sosyal yardımlar ile dar gelirli ailelerin bir nebze de olsa yükünü hafifletmek ve yüzlerini güldürmek istiyoruz. Bu Anlamda Bizlere Desteklerini esirgemeyen iş adamlarımız gönüllü hayır sever iş insanlarımızın destekleriyle gücümüz yettiği ölçüde yardımlarımız devam edecektir.”
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on google
Google+