Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına, Enver Yıldırım’dan Destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telekonferans yolu ile gerçekleştirilen Bakan Kurulu Toplantısı’nın ardından Ulusa Sesleniş konuşması yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında, İhtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla Milli Dayanışma Kampanyası’nın başlatıldığını belirterek, 7 aylık maaşını kampanyaya bağışladığını ifade etti.
Kocaeli’de Enver Yıldırım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kampanyaya 3 aylık maaşını bağışladığını açıkladı.
Yıldırım’ın paylaşımında, “Cumhurbaşkanımızın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na Yönetim Kurulu Başkanı olduğum, Yıldırım Şirketler Grubundaki 3 aylık maaşım ile katılıyorum. Allah’ın izniyle bu sıkıntılı günleri hep birlikte aşacağız #bizbizeyeteriz Şirketlerimizde çalışan tüm personelimizin çalışma alanları ve evlerini dezenfekte ettirdik. Ayrıca Dilovası’nda ihtiyaç sahibi olan tüm vatandaşlarımızın ev ve işyerlerini ücretsiz olarak Sabancı Üniversitesinin ürettiği nano teknoloji antiviral uygulama ücretsiz olarak Yıldırım Şirketler Grubu olarak uygulanacaktır. Toplum sağlığına destek ve katkılarımız devam edecektir.” ifadelerini kullandı.