Dilovası Belediyespor sanayici turunda

76270
Dilovası Belediyespor, hedef büyüttü. Dilovası Belediyespor’a bu yıl en çok maddi desteği veren isimlerin başında gelen Enver Yıldırım yine yaptı yapacağını.
Dilovasın’da sanayici kimliği ile tanınan Dilovası Belediyespor başkan yardımcısı Enver Yıldırım, önceki gün sanayici dostu Ytong  AŞ Genel Müdür Yardımcısı Murat Sümer’i  Kulüp başkanı Recep Laç ve yönetim kurulu ile birlikte  ziyaret ederek  Dilovası Beldespor’a maddi destek sözü aldı.
Dilovası Belediyespor, ligin İlk haftasında beklenen skoru alıp oyun olarak umut vermese de,  İlçe’deki birçok sanayici kurumun desteğini arkasına almaya başladı. Bu kurumların biriside, bölgenin en önemli kuruluşları arasında yer alan Ytong A.Ş oldu. Firmanın Genel Müdür Yardımcısı Murat Sümer, Dilovası Belediyespor’un, başarısının ilçe için büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, Ytong olarak, kulübe her türlü destek olacaklarının sözünü verdi.  Sümer, Dilovası İlçesinin kendisini en iyi anlatacağı alanın spor olduğunu belirterek,’’ Dilovası Belediyespor’un  Kocaeli Şampiyonluğunun yanı sıra, Bal’da ve profosyonel liglerde mücadele etmesi ve başarılı olması, ilçemizin gelişmesine ve tanıtımına önemli katkılar sunacaktır.  Bu nedenledir ki, bizde firma olarak Dilovası Belediyespor’un başarısı için üzerimize yapmaya hazırız’’ dedi 
Dilovası Belediyespor Yönetimi daha sonra İzel kimya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Suat Çelik’i de ziyaret ederek Dilovası Belediyespor’a destek istediler.