Dilovası Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları

75210
Dilovası Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Laç ve yönetimi önceki gün kulüp yönetimine yeni giren Dilovalı genç işadamı ENAD Hafriyat’ın sahibi Enver Yıldırım’ın misafiri olarak Hereke Marina Restaurant’ta bir araya geldiler. Yeni sezon hazırlıkları ve yapılması gerekenler ile ilgili yapılan toplantı öncesi kulüp yönetimine yeni giren Çolakoğlu Metalurji AŞ. İletişim Koordinatörü Enis Şener, ENAD Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yıldırım, Ahmet Ekici ve Güler Sak ilk toplantılarına katılarak kendilerini tanıtttılar.

İÇ TRANSFERLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Daha sonra 2017-2018 futbol sezonu için yapılması gerekenler ile ilgili devam eden toplantıda, yeni sezon açılışı öncesi iç ve dış transfer görüşmeleri hakkında fikir alışverişi yapıldı. Dilovası Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Laç, toplantıda yaptığı konuşmada iç transfer görüşmelerimiz ile ilgili olarak As Başkanımız Adnan Sak, gerekli görüşmeleri yapmaktadır. Şuana kadar alt yapıdan 6 futbolcumuzu A Takımımıza aldık. Onun dışında kulübümüz için faydalı olabilecek yeni sezonda koyacağımız şampiyonluk hedefine ulaştırabilecek iç transfer görüşmelerimizde de yaklaşık 10 futbolcumuzla da sağladık.

YENİ TRANSFERLER YAPACAĞIZ
Bu sezon yeni hocamız Ufuk Öğütveren ile yola çıkıyoruz. Hocamız Kocaeli piyasasında çok saygın bir yere sahiptir. Bize bu sene çok büyük katkısı olacağını düşünerek Ufuk hocamızla anlaştık. Yeni sezonda hocamızın hedefimiz doğrultusunda belirleyeceği futbolcularla da görüşmelerimizi yapacak ve kulübümüze yeni transferler yapacağız. 

OSB VE SANAYİCİLERE GİDİLECEK
Yeni transferlerimizle birlikte kulübümüzün mali sorunları içinde gerekli görüşmelerimizi yapacağız. Kulübümüzün bu yıl belirlenen bütçesinin sağlanması için ilçemizde faaliyet gösteren başta OSB’ler ve sanayiciler olmak üzere Dilovası’nda ki esnaf arkadaşlarımızı da ziyaret ederek destek isteyeceğiz.”dedi.