31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Dilovası Belediye Başkan Aday Adayı olan bölgenin sevilen işadamlarından Enver Yıldırım , Ağrı Doğubeyazıt’a 100 bin kitap gönderdi

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Dilovası Belediye Başkan Aday Adayı olan bölgenin sevilen işadamlarından Enver Yıldırım , Ağrı Doğubeyazıt’a 100 bin kitap gönderdi.

Konu hakkında sosyal medya hesabında açıklamada bulunan Enver Yıldırım ”Geleceğimiz olan çocuklarımıza kitap desteği sağlamak, bu konuda bir farkındalık yaratmak istedik. Türkiye’nin dört bir köşesinde telefonlar ile destek aldım. Kampanyaya destek olan başta eşim ve çocuklarım ile herkese teşekkür ediyorum.

”ÇOCUKLARIMIZ OKUDUĞU KİTAPLAR KADAR GÜÇLÜDÜR”

Topladığımız 100 bin kitap bugün Ağrı Doğubeyazıt’a kıymetli dostum Çakan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rohat Çakan’ın lojistik desteği ile gönderdik. Bir ağaç etrafındaki orman kadar güçlü ise geleceğimiz olan çocuklarımız okuduğu kitaplar kadar güçlüdür. Bu yüzden değerli eşim Zeynep Dalkılıç Yıldırım’ın adını taşıyan kütüphanemiz ile Ağrı Doğubeyazıt’daki tüm okullara dağıtılacak olan kitaplarımız ile geleceğimize ekime başladık.”

 

#belediye #kocaeli #enveryildirim #kitap #başkan #siyaset #seçim #gündem #yardım #kampanya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir