Enver Yıldırım

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış , onlar tarafından tercih edilen , çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır….

1984 yılı Dilovası doğumlu olan Enver Yıldırım aslen Ağrılıdır.3 çocuk babası olan Yıldırım, Dilovası’nda ikamet etmektedir. 11 kardeşli bir ailenin evladı olan Yıldırım ailesi yıllardır beyaz eşya,mobilya,kuyumcu gibi bir çok alanda ticaretle uğraşmaktadır.

2005 yılına kadar aile şirketinde hem çalışıp hem okuyan Enver Yıldırım Ahmet Şimşek Koleji Fen Lisesini %85 Burslu kazandı ve kendi okul masraflarını kendi kazanarak okul hayatını sürdürdü.Aynı zamanda kumanya gümrük şirketi olan Yıldırım’ın gümrük sahalarına giriş izni olduğundan lise boyunca bu sahalarda rehberlik yaptı.

Eğitimine Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler ve Kırgız Bibo Üniversitesi Siyasi Bilimler Fakültesinden mezun olarak devam eden Türkçe ,Kürtçe, İngilizce,Rusça, Almanca ve Filipince dillerini bilmektedir.

Hali hazırda Gebze Ticaret Odası yedek yöneciticiliği,Kocaeli Sanayi odası yedek yöneticiliği,gebze müsiad yönceticisi ve dilovası ağrılılar derneği yöneticisidir.

Enver Yıldırım bünyesinde 5 federasyon 200e yakın dernek bulunduran Ağrılılar konferedasyon Genel başkan yardımcısıdır ve birçok yöresel dernekte fahri üyeliği bulunmaktadır.
Bulunduğu ilçede Dilovası belediye spor klüp başkan vekili görevinde bulunmaktadır.Yıllarca Türkiye Kick Boks sponsorluğu ve yöneticiliği yapmıştır.
Hala çalışmalarına devam eden Enver Yıldırım siyasete emin adımlarla giriş yapıyor.

WhatsApp chat